Про дрес-код учня загальноосвітнього навчального закладу
«Учителі, учні та їхні родичі мають право самостійно вирішувати, у якому одязі можна відвідувати школу. Про це заявила міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич журналістам на конференції «Нова українська школа: успіхи та виклики першого року впровадження» 25 червня у Києві,-» пише агентство «Інтерфакс-Україна».
«Фактично цей указ [про обов'язкове носіння шкільної форми] вже давно застарів, і ми практично останнім часом ним не користувалися. Адже він прив'язував нас до якихось зразків форми, до якихось тканин, із яких має виготовлятися форма... Важливо, щоб цей одяг був комфортний, гігієнічний, із тканин, які «дихають», щоб діти почувалися вільно», – сказала Гриневич.
Вона зазначила, що школи самі можуть вирішувати, як позначити належність учнів до конкретного навчального закладу.
«Хто придумає безрукавку, на якій є емблема або знак приналежності до школи, а хтось визначить, що вони носитимуть ту чи іншу форму», – сказала міністерка.
Шановні батьки, учні! Виходячи з вище сказаного, адміністрація школи інформує Вас про те, що дрес-код учня закладу загальної середньої освіти не просто показує його приналежність до певної соціальної групи, а й дисциплінує його. Ми ніколи не прив’язували Вас до конкретного зразка учнівської форми, як це було прийнято в окремих навчальних закладах України, але завжди зважали на пристойний і охайний вигляд школяра. Саме тому просимо залишити в силі попередні підходи до зовнішнього вигляду учня.
Хочемо зауважити, що акцентуючи увагу на стилі одягу, як складовій іміджу школи, ми враховуємо і те, що членами організації та носіями іміджу є не тільки учні, а й вчителі. Тому правила і заборони мають стосуватися всіх.
Питання про зовнішній вигляд учня буде розглянуто найближчим часом як на засіданні ради школи, так і на загальношкільних зборах у вересні.
Адміністрація школи
Невакциновані діти не зможуть відвідувати школи і садки
Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями.
Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.
Саме ця норма покликана захистити здоров’я та життя дітей, адже в Україні спостерігається ускладнена епідемічна ситуація та вже два роки триває спалах кору. Перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти.
«Підготовка до школи – це не тільки про те, що треба купити зошити та щоденники. Це, насамперед, про здоров’я. В умовах колективу невакцинованих дітей інфекція поширюється дуже швидко. І саме тому щоразу з початком навчального року кількість хворих на інфекційні хвороби різко зростає. Цього року ми хочемо запобігти цьому заздалегідь. І для цього нам потрібна допомога батьків – вакцинуйте своїх дітей, щоб захистити їх», – розповіла д-р Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України.
Раніше Верховний суд підтвердив, що садочки і школи мають право не допускати невакцинованих дітей до освітніх закладів. У Постанові йдеться про те, що держава має забезпечити баланс між правом дитини отримати дошкільну освіту і правами інших дітей. Коли індивідуальний інтерес протиставляється загальному інтересу суспільства, то перевагу має загальне благо на безпеку та охорону здоров’я. Це рішення – остаточне в справі, яка розглядалася в судах різних інстанцій ще з 2016 року, та не підлягає оскарженню.
Відповідно до календаря щеплень діти до 6 років повинні мати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту та краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6 років дітям роблять ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.
Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу.
Дітей, які мають протипоказання до щеплення, мусить захищати колективний імунітет. Він формується, коли 95-98% людей у суспільстві вакциновані. В таких умовах інфекція просто не має, де поширюватися. Тому, вакцинуючись, ви не лише захищаєте своє здоров’я й здоров’я своєї дитини, а й долучаєтеся до формування колективного імунітету і дбаєте про здоров’я інших людей.
Якщо батьки раніше зробили фальшиві довідки про щеплення, вони можуть безперешкодно та безоплатно вакцинувати дітей. Для цього потрібно просто звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра.
Шановні батьки, адміністрація школи просить Вас зробити своїм дітям всі необхідні за Національним календарем щеплення до 1 вересня!
Список рекомендованих творів
з української літератури
10 клас
1. Іван НЕЧУЙ-ЛЕВИЦЬКИЙ. “Кайдашева сім’я”.
2. Панас МИРНИЙ. “Хіба ревуть воли, як ясла повні?”
- “Гімн” (“Замість пролога”),
- “Сікстинська мадонна”,
- “Ой ти, дівчино, з горіха зерня”,
- “Чого являєшся мені...”,
- “Легенда про вічне життя”,
- поема “Мойсей”,
- новела “Сойчине крило”.
- “Сікстинська мадонна”,
- “Ой ти, дівчино, з горіха зерня”,
- “Чого являєшся мені...”,
- “Легенда про вічне життя”,
- поема “Мойсей”,
- новела “Сойчине крило”.
- “Impromptu phantasie”,
- “Valse mélancolique”.
- “Valse mélancolique”.
8. Володимир ВИННИЧЕНКО. “Момент”.
- “Contra spem spero!”,
- “Слово, чому ти не твердая криця...”,
- “Мріє, не зрадь”,
- “Стояла я і слухала весну...”,
- драма-феєрія “Лісова пісня”.
- “Слово, чому ти не твердая криця...”,
- “Мріє, не зрадь”,
- “Стояла я і слухала весну...”,
- драма-феєрія “Лісова пісня”.
- “Блакитна Панна”,
- “Інфанта”.
- “Інфанта”.
- “З журбою радість обнялась...”
- “Чари ночі”,
- “О слово рідне! Орле скутий!..”,
- етюд на 3 картини “По дорозі в Казку”.
- “Чари ночі”,
- “О слово рідне! Орле скутий!..”,
- етюд на 3 картини “По дорозі в Казку”.
СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ НА ЛІТО. 9 КЛАС
5. Микола Гоголь. «Тарас Бульба».
СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ НА ЛІТО. 7 КЛАС
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЗИМОВИХ КАНІКУЛАХ
Розпочинаються зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам 'ятати про безпечну поведінку
Правила поведінки на водоймах, вкритих кригою.
· Не можна з'їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.
Правила поведінки на водоймах, вкритих кригою.
· Не можна з'їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.
· Категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі.
· Небезпечно бути біля берегів, де найчастіше виникають промоїни, тріщини й розриви льоду.
· На льоду краще мати при собі знаряддя безпеки (лижі, мотузку, палицю).
· Обходь місця, вкриті товстим шаром снігу: під снігом лід завжди тонший; тонкий лід і там, де розливаються джерела, де швидка течія або струмок впадає в річку.
· Переходь річку тільки у встановлених місцях, товщина льоду має бути не менше за 15—20 см.
· Катайся на ковзанах лише в перевірених та обладнаних для цього місцях.
· Якщо лід почав тріщати та з'явилися характерні тріщини, негайно повертайся на берег. Не біжи, відходь повільно, не відриваючи ніг від льоду.
Обережно: бурульки!
· Нестійкі погодні умови — відлига вдень і заморозки вночі — сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків із похилим дахом) та великих деревах.
· Будь особливо уважним, проходячи біля будинків або високих дерев. Спершу впевнись у відсутності загрози падіння льодових наростів.
· Якщо це можливо, тримайся на відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху.
· У жодному разі не заходь за спеціальні огорожі поблизу будинків або дерев.
Правила поведінки під час ожеледиці
• Ходи не поспішаючи, ноги злегка розслаб у колінах, ступай на всю підошву. Руки мають бути вільні. Пам'ятай, що поспіх збільшує небезпеку під час ожеледиці, тому виходь із будинку заздалегідь.
• У разі порушення рівноваги швидко присядь — це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.
• Падай із мінімальною шкодою для свого здоров'я. Відразу присядь, щоб знизити висоту. У момент падіння зберись, напруж м'язи, а доторкнувшись до землі, обов'язково перекотися — удар, спрямований на тебе, зменшиться.
• Не тримай руки в кишенях: це збільшує можливість не тільки падіння, а й важких травм, особливо переломів.
• Обходь люки: як правило, вони покриті льодом. Крім того, люки можуть бути погано закріплені, що збільшує ризик травмування.
• Ідучи тротуаром, не проходь близько до проїжджої частини дороги. Це небезпечно, адже є ризик підковзнутися і впасти по, колеса автомобіля, що проїжджає.
• Не перебігай проїжджу частину дороги під час снігопаду та ожеледиці.
Пам'ятай, що через ожеледицю значно збільшаться відстань гальмівного шляху.
Пам'ятай, що через ожеледицю значно збільшаться відстань гальмівного шляху.
• Якщо ти впадеш і через деякий час відчуєш біль у голові й суглобах, нудоту - терміново звернися до лікаря.
Правила пожежної безпеки під час святкування Нового року
Щоб свято не затьмарилось пожежею, необхідно дотримуватись таких правил:
• Ялинка має стояти на стійкій основі.
• При виявленні несправності святкової ілюмінації (блимання лампочок,іскріння) слід одразу її вимкнути.
• Дітям забороняється купувати та використовувати піротехнічні засоби: феєрверки, петарди, ракети!
• Пам'ятай! Щороку збільшується кількість людей, які отримали травми через недотримання правил користування піротехнікою.
Правила протипожежної безпеки
• Не грайся із сірниками та запальничками.
• Не запалюй свічки та бенгальські вогні без нагляду.
• Не залишай іграшки, книжки, одяг біля увімкнених обігрівачів.
• Не суши речі над газовою плитою.
• Не пали багать у сараях, підвалах, на горищах.
• Не вмикай багато електроприладів одночасно: електромережа може згоріти.
• Обов'язково вимикай електроприлади, коли виходиш із дому. Не тягни за дріт руками, обережно вийми штепсель із розетки.
• На дачі або в селі не відкривай грубку: від маленької вуглинки, що випаде з неї, може статися пожежа.
До уваги учнів, батьків, вчителів!
На виконання наказу відділу освіти Володимирецької РДА від 01.10.2018 року № 206 «Про організацію та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році» та з метою виконання методичних рекомендацій щодо проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів внесено зміни у режим роботи школи ІІ та ІІІ ступенів на 22.11.2018 року.
Доводимо до Вашого відома розклад дзвінків та просимо забезпечити його дотримання. Окрім того, просимо учнів бути уважними та обережними під час руху із дому до школи та в зворотньому напрямку, суворо дотримуватись правил безпеки життєдіяльності в цілому.
Розклад дзвінків на 22.11.2018 року
0 урок (1) 12.40 - 13.10 5-А - зарубіжна література (23 ауд.)
6-А та 6-Б - трудове навчання
0 урок (2) 13.15 - 13.45 5-А - математика (23 ауд.)
5-Б - інформатика (ІІ підгрупа)
6-А та 6-Б - трудове навчання
8-Б - зарубіжна література (19 ауд.)
1 урок 13.50 - 14.20
2 урок 14.25 - 14.55
3 урок 15.00 - 15.30
4 урок 15.35 - 16.05
5 урок 16.10 - 16.40
6 урок 16.45 - 17.15
7 урок 17.20 - 17.50
Адміністрація школи
Канікули з 29.10-04.10.2018р.
До уваги батьків!
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
25 жовтня 2018 року о 17.00 в приміщенні актової зали школи відбудуться загальношкільні батьківські збори.
УВАГА!
РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСІННЯ КАМПАНІЯ З ПЕРОРАЛЬНОЇ ІМУНІЗАЦІЇ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН
За останні 5 років в Україні значно ускладнилась епізоотична ситуація по сказу серед тварин.
Сказ – одна з найнебезпечніших в світі вірусна хвороба, як для тварин, так і для людей. Основним джерелом вірусу сказу є дикі м’ясоїдні тварини в особі лисиці червоної, єнотовидної собаки, борсука, вовка та інші.
Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.
Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території області з 17 вересня 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.
Розповсюдження приманок, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.
Розповсюдження приманок, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.
Приманка безпечна для людей і тварин; має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Усередині - желеподібна капсула з вакциною проти сказу.
Прохання до жителів області: при виявленні приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.
Шановні батьки! Особливе прохання застерегти дітей, щоб, при знайдені приманок з вакциною, не гралися нею, а тим більше не розламували її.
Розклад уроків на 03.09.2018 р.
1.Німецька мова
2.Фізична культура.
3.Українська мова.
4.Українська література.
5.Основи здоров`я.
6.Інформатика.
7.Мистецтво.
Шановні батьки! Дорогі учні!
8 причин забрати у дитини планшет і смартфон
Раджу прочитати усім батькам !
1. Це негативно впливає на здатність дитини до соціалізації.
2. Діти більше схильні до залежності від гаджетів, ніж дорослі
3. Пристрасть до планшетів і гаджетів провокує істерики
4. Постійні ігри сприяють порушенню сну
5. Надмірне захоплення гаджетами позначається на навчанні і успішності
На думку багатьох дослідників, смартфони, планшети та інші гаджети негативно позначаються на здатності дітей до навчання, тому що постійно відволікають їх увагу та роблять їх розсіяними.«Ці пристрої часом замінюють практичну діяльність, необхідну для розвитку сенсомоторних і візуально-рухових навичок, які важливі для навчання», – каже доктор медичних наук Бостонського університету Дженні Редескі.
4. Постійні ігри сприяють порушенню сну
5. Надмірне захоплення гаджетами позначається на навчанні і успішності
На думку багатьох дослідників, смартфони, планшети та інші гаджети негативно позначаються на здатності дітей до навчання, тому що постійно відволікають їх увагу та роблять їх розсіяними.«Ці пристрої часом замінюють практичну діяльність, необхідну для розвитку сенсомоторних і візуально-рухових навичок, які важливі для навчання», – каже доктор медичних наук Бостонського університету Дженні Редескі.
6. Планшети впливають на здатність дітей замислюватися про наслідки своїх дій
7. Надмірне захоплення гаджетами може сприяти психічним розладам
8. Захоплення гаджетами підвищує рівень дитячої агресії
7. Надмірне захоплення гаджетами може сприяти психічним розладам
8. Захоплення гаджетами підвищує рівень дитячої агресії
До уваги батьків та учнів!
З 01.01.2018 року внесено зміни до порядку організації гарячого харчування учнів!
Відповідно до рішення Володимирецької районної ради від 22.01.2017 року № 262 «Про програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2018 рік» та від 22.01.2017 року №263 «Про розмір виплат на харчування дітей дошкільного та шкільного віку навчальних закладів Володимирецького району на 2018 рік» з 01.01.2018 року внесено зміни до організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Середня гранична вартість харчування одного учня в день становитиме 15.00 грн. Для молодших школярів (1-4 класи) на умовах співфінансування вона надається з розрахунку: 40% - за рахунок коштів місцевого бюджету, 60% - за рахунок коштів батьків(9грн). Оплата послуги на умовах співфінансування буде проводитися батьками на підставі пред’явленого їм рахунку до 05 числа наступного місяця.
Безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням будуть забезпечені учні з числа дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківської опіки; учні 1-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу»; учні, батьки яких загинули під час антитерористичної операції чи є учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (на період перебування в зоні АТО).
Для учнів 1-4 класів, які відвідують групу продовженого дня, вартість обіду становитиме 12 грн. Оплата послуги буде проводитися батьками на підставі пред’явленого їм рахунку до 05 числа наступного місяця.
Учні, які відвідують групу продовженого дня, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу»; учні, батьки яких загинули під час антитерористичній операції чи є учасниками бойових дій, учасниками антитерористичної операції (на період перебування в зоні АТО); діти-сироти і діти позбавлені батьківської опіки будуть звільненні від плати за харчування. Окрім того, за рішенням педагогічної ради школи 10% від спискового складу учнів групи продовженого дня будуть звільненні від плати за харчування, а 15% - буде зменшено його вартість на 50%.
Послуга з надання гарячого харчування може надаватися також і учням 5-11 класів на умовах її повної вартості.
- З примірним двотижневим меню рішеннями Володимирецької районної ради можна ознайомитися на веб-сайті школи у розділі меню «Гаряче харчування».
Адміністрація школи
До уваги батьків та учнів!
З 01.01.2018 року внесено зміни до порядку організації гарячого харчування учнів!
РОЗКЛАД УРОКІВ
для учнів 7-А класу
Понеділок 15.01.2018р.
1.Інформатика І підгр.
2.Хімія
3.Фізична культура
4.Фізика
5.Трудове навчання
6.Англійська мова
Вівторок 16.01.2018р.
1.Німецька мова
2.Географія
3.Музика
4.Алгебра
5.Українська мова
6.Українська література
7.Біологія
Немає коментарів:
Дописати коментар